سیستم تلفنی VoIP

امروزه سهولت دسترسی به کانال های ارتباطی شرکت ها از اهمیت بالایی برخوردار است. هزینه های مراجعه حضوری یا تماس های تلفنی عادی با توجه به مکالمه های طولانی و مسائل مشتری مداری بالا خواهد بود. از این رو کاهش این هزینه ها دغدغه تمام شرکت های کوچک وبزرگ است و به دنبال راه کاری مناسب جهت نیل به این نیاز هستند.

سیستم های مرکزی تلفن یا سانترال ها جزو پیش نیازهای حیاتی شرکت ها میباشند که دارای امکاناتی مانند برقراری ارتباط داخلی، تقسیم بار خطوط ارتباطی، سیستم پاسخگویی اتوماتیک (Answering) ، ضبط تماس ها ، منشی تلفنی و…هستند اما از جمله تکنولوژی های جدید و بسیار مفید در ارتباطات ، انتقال صدا بر بستر شبکه (VOIP Voice Over IP) می باشد که ارتباط با توجه به پروتکل های استاندارد اینترنتی IP بین تلفن ها یا به اصطلاح IP-phoneها و نرم افزارهای VOIP را میسر میسازد که از مزایای آن میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • هزینه کمتر اضافه کردن نود جدید بر بستر شبکه
  • قابلیت استفاده  بصورت نرم افزاری (روی کامپیوتر ، گوشی و تبلت های های اندرویدی ، IOS و..)
  • برقراری تماس ها و پاسخگویی  حتی خارج از مرزهای کشور با هزینه های بسیار نازل
  • برقراری ارتباط بر روی بستر اینترنت بصورت نامحدود

آذین شبکه با راه اندازی سیستم های VOIP نظیر Elastix و Isabel, مشاوره خرید تجهیزات VOIP با توجه به بودجه و نیاز مشتری در خدمت شرکت های کوچک و بزرگ می باشد.

انتقال صدا از طریق پروتکل اینترنت

مزایا و قابلیت های VoIP

سیستم VoIP براي ارائه خدمات و سرويس هاي نامحدود و جديد انعطاف پذير بوده و شما می توانید با سرمايه گذاري کم و هزینه های عملياتي پايين، طيف وسيعي از سرويس ها  را در اختيار داشته باشید.

قابلیت ایجاد کنفرانس
انتقال مکالمه
تلفن گویا
پاسخگویی درمسافرت
خارج ازکشور
Time is up

© کپی رایت - آذین شبکه